O nas

 • Wierzymy, że wszystko trzeba robić najlepiej jak się potrafi. I tej właśnie dewizy trzymamy się wybierając oferowane produkty.

  Nie wierzymy w stosowanie substytutów, sztucznych konserwantów i aromatów, jest to droga na skróty, niosąca negatywne konsekwencje dla zdrowia Twojego pupila. 

  Zaoferować naprawdę pełnowartościową karmę z naturalnych składników, która jest jednocześnie zdrowa, smakuje zwierzakom i przynosi im radość? To nie lada wyzwanie, które podjęliśmy.

  Zdecydowaliśmy się pójść drogą wysokiej jakości, prostych, a przede wszystkim smacznych przepisów. Za te smaki zwierzęta nagrodzą Cię swoją dozgonną miłością i będą cieszyć się zdrowiem.

 • Pomagamy potrzebującym zwierzakom

  Od zawsze jesteśmy miłośnikami zwierząt. Od zawsze. Kochamy te Nasze, te Wasze, jak i te pozbawione swojego własnego, kochającego człowieka. 

  Regularnie wspieramy finansowo organizacje pomocowe i przekazujemy paczki z karmą potrzebującym zwierzakom. Dlatego też stworzyliśmy projekt, aby połączyć darczyńców ze schroniskami i ułatwić im niesienie pomocy.

  Utrzymujemy kontakt ze schroniskami i dokładnie wiemy, czego potrzebują.

  Razem z Nami możesz pomagać w zaciszu swojego domu.